Naše služby - Tiskárna Protisk Prchal s.r.o.

774 403 663        info@protiskprchal.cz
Přejít na obsah


Od grafického návrhu až po doručení na Vámi zadanou adresu. Nabízíme komplexní služby, ale i dílčí práce. Jsme schopni zprostředkovat výrobu Vašeho materiálu u spolehlivých dodatavelů. Stačí nás oslovit.

Grafický návrh vašich tiskovin?
Jsme připraveni na vaše požadavky.

Velký náklad zvládneme na našem ofsetovém stroji.
Menší náklad nebo personalizaci na digitální tiskárně.

Skládaný leták, šitá vazba, lepená vazba, kalendář nebo je plakát? Není problém.

graf_1.jpg
graf_2.jpg
graf_3.jpg
graf_4.jpg
GRAFICKÉ STUDIO

V grafickém studiu začíná cesta výroby Vaší zakázky. Naši grafici rádi zpracují vše co potřebujete, ať už je to jen re-design stávajícíh materiálů, kompletní vytvoření vizuálu firmy, nebo jen zkontrolují a vyřadí Vaše dodaná data na tiskový arch.


Předtisková kontrola
Vámi dodaná tisková data před tiskem zkontrolujeme, aby byla v pořádku a splňovala veškeré požadavky pro tisk. Jako tiskový soubor se považuje pouze soubor formátu PDF. Brožury nebo katalogy dodávejte zásadně po jedné straně (nejedná-li se o obálku na vazbu V2 a další), nesnažte se "ulehčovat" nám práci dodáním dvojstran. Data si sami vyřadíme na tiskový arch.
Tisková data je možné dodat přes e-mail, osobně nebo uložit na naše ftp. Adresu pro zaslání dat mailem naleznete v kontaktech, přístup na ftp Vám po telefonické dohodě rádi sdělíme.
tisk_6.jpg
tisk_3.jpg
tisk_2.jpg
tisk_1.jpg
tisk_4.jpg
TISK


Jsme připraveni vytisknout Vaši zakázku ať už se jedná o menší náklad nebo několikatisícový.
Na našem ofsetovém stroji Vám zakázku potiskneme najednou až 5 barvami a zároveň zalakujeme. Potiskovaný materiál může být až 1mm silný.
Na digitální tiskárně Vám vytiskneme pár kusů i větší počet personalizovaných tisků.
knih_5.jpg
knih_4.jpg
knih_3.jpg
knih_2.jpg
knih_1.jpg
knih_6.jpg
DOKONČOVACÍ PRÁCE


Vaše materiály ochotně nafalcujeme, zalaminujeme, nařežeme, zknihaříme, naděrujeme, navrtáme a zabalíme. Pokud jste nenašli co potřebujete, neváhejte se ozvat, možná to jen vypadlo ze seznamu.

Dodatečné povrchové úpravy
Lamino
Chcete-li ochránit povrch obálky vaší brožury, vizitek, klopových desek nebo něčeho jiného, před opotřebením tisku nebo jen pro zušlechtění materiálu, doporučujeme využít laminaci. Na výběr je matné a lesklé lamino. Jako bonbónek si můžete zvolit i nepoškrábatelné lamino, se strukturou kůže nebo plátna.

Další možnosti Vám rádi poradíme.

Návrat na obsah